Eén team, één passie

Ensur staat voor hoogwaardige dienstverlening op het gebied van transformaties. Ensur Nederland is eind 2020 opgericht, na al enkele jaren een gevestigde naam te zijn in de Belgische verzekeringssector.

Bij Ensur Nederland werken mensen die elke dag de pensioen- en verzekeringswereld een beetje beter willen maken. De cultuur, zowel naar opdrachtgevers als onderling is: professioneel, energiek en ondernemend, gepassioneerd, resultaatgericht, positief, open, to-the-point, transparant en respectvol. Elkaar dingen gunnen en humor is tussen collega’s onmisbaar.

Onze missie is om dé transformatiepartner in pensioen en verzekeren te zijn. Ensur is daarom op zoek naar consultants die energie krijgen van deze uitdaging en mee willen groeien met het bedrijf.

230602 F07 ENSUR MIDDELBURG 005
230602 F07 ENSUR MIDDELBURG 006
230602 F07 ENSUR MIDDELBURG 009
230602 F07 ENSUR MIDDELBURG 011

Ontmoet het team

    Toon mij:
190320 THEWAVE PORTRET 005

Kris Claessens

kris@thewave.tech
Schermafbeelding 2023 06 05 om 11 59 48 a15bcd62fd511a6cb4f6890a5915f2f8

Patrick De Almeida

patrick.dealmeida@ensur.be
190320 ensur portret 011 bis

Redouane El Khababi

redouane.elkhababi@ensur.be
211009 ENSUR PORTRET 048

Alexander van der Horst

Alexander.vanderhorst@ensur.be
201009 ENSUR PORTRET 066

Kristof Van Eetveldt

kristof.vaneetveldt@ensur.be
220106 Kaj van den Bogaard 4

Kaj van den Bogaard

kaj.vandenbogaard@ensur.nl
190320 THEWAVE PORTRET 002

Roderik Emmaneel

roderik@thewave.tech
211009 ENSUR PORTRET 070

Kwinten Fruytier

kwinten@thewave.tech

Sebastiaan Van Baelen

sebastiaan@thewave.tech
201009 ENSUR PORTRET 030

Christophe Van Hulle

Christophe@thewave.tech
Stijnderusscher

Stijn De Ruysscher

stijn@thewave.tech
Charlotte

Charlotte Hontelé

charlotte.hontele@ensur.be
230602 F07 ENSUR PORTRETTEN 017

Stéphane Lermusieaux

stephane.lermusieaux@ensur.be
230602 F07 ENSUR PORTRETTEN 015

Arno Buellens

arno@thewave.tech

Nora Macbahi

nora@thewave.tech
Foto Sarissa

Sarissa van Veenendaal

sarissa.vanveenendaal@ensur.nl
230602 F07 ENSUR PORTRETTEN 003

Tessa van der Maat

tessa.vandermaat@ensur.nl

Iskander van Lancker

iskander.vanlancker@ensur.be

Florian Baetmans

florian@thewave.tech

Benjamin Theunen

benjamin@thewave.tech