Eén team, één passie

Ensur staat voor hoogwaardige dienstverlening op het gebied van transformaties. Ensur Nederland is eind 2020 opgericht, na al enkele jaren een gevestigde naam te zijn in de Belgische verzekeringssector.

Bij Ensur Nederland werken mensen die elke dag de pensioen- en verzekeringswereld een beetje beter willen maken. De cultuur, zowel naar opdrachtgevers als onderling is: professioneel, energiek en ondernemend, gepassioneerd, resultaatgericht, positief, open, to-the-point, transparant en respectvol. Elkaar dingen gunnen en humor is tussen collega’s onmisbaar.

Onze missie is om dé transformatiepartner in pensioen en verzekeren te zijn. Ensur is daarom op zoek naar consultants die energie krijgen van deze uitdaging en mee willen groeien met het bedrijf.

CCE 2019 Moustapha
Work hard play hard 2
The team b2ed4c366a1599c92c807c01ce1e47c5
CCE 2019 Lisa

Ontmoet het team

    Toon mij:
190320 THEWAVE PORTRET 005

Kris Claessens

kris@thewave.tech

Patrick De Almeida

patrick.dealmeida@ensur.be
201009 ENSUR PORTRET 033

Karolien Diliën

karolien.dilien@ensur.be
190320 ensur portret 011 bis

Redouane El Khababi

redouane.elkhababi@ensur.be
211009 ENSUR PORTRET 048

Alexander van der Horst

Alexander.vanderhorst@ensur.be
201009 ENSUR PORTRET 066

Kristof Van Eetveldt

kristof.vaneetveldt@ensur.be
220106 Kaj van den Bogaard 4

Kaj van den Bogaard

kaj.vandenbogaard@ensur.nl
Annelies

Annelies Callewaert

Annelies@thewave.tech
190320 THEWAVE PORTRET 002

Roderik Emmaneel

roderik@thewave.tech
211009 ENSUR PORTRET 070

Kwinten Fruytier

kwinten@thewave.tech

Sebastiaan Van Baelen

sebastiaan@thewave.tech
Lien

Lien Vandervelde

lien@thewave.tech
211009 ENSUR PORTRET 018

Luc Van Dessel

luc@thewave.tech
201009 ENSUR PORTRET 030

Christophe Van Hulle

Christophe@thewave.tech

Stijn De Ruysscher

stijn@thewave.tech
Charlotte

Charlotte Hontelé

charlotte.hontele@ensur.be

Stéphane Lermusieaux

stephane.lermusieaux@ensur.be

Pascal De Schryer

pascal@thewave.tech

Arno Buellens

arno@thewave.tech

Nora Macbahi

nora@thewave.tech

Sarissa van Veenendaal

sarissa.vanveenendaal@ensur.nl

Ensur uses cookies on its website to make your browsing experience more enjoyable. By continuing to browse the website you agree to the use of cookies. More info.